+48 505 253 668

 geodezja.mad@gmail.com

ul. Boya Żeleńskiego 8

51-160 Wrocław 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

:: o firmie ::

 

"GEOMAD" jest pracownią świadczącą kompleksowe usługi geodezyjne na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego.

Oferujemy szeroki asortyment wykonywanych prac geodezyjnych. Możliwie szybko realizujemy zlecone zadania a także podchodzimy do nich z należytą starannością, dostosowując się do potrzeb zleceniodawcy. Każdego klienta/zlecenie/projekt traktujemy indywidualnie.  

co robimy

 

Zajmujemy się szerokim wachlarzem prac geodezyjnych. Staramy się obsłużyć od A do Z każdą inwestycję z rzetelną starannością. Począwszy od analizy stanu granic przez mapy do celów projektowych, obsługę inwestycji po pomiary kontrolne i powykonawcze zakańczające budowę. Wykonujemy naloty fotogrametryczne wraz z opracowaniem ortofotomapy, modeli 3D oraz chmury punktów (DTM). Zajmujemy się także podziałami nieruchomości i podziałami do korzystania (Quoad Usum).

profil firmy

 

Wykonujemy głównie zlecenia na terenie Wrocławia oraz powiatów ościennych. Większe inwestycje i zlecenia w granicach województwa dolnośląskiego a nawet całego kraju. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw a także do jednostek samorządu terytorialnego.